תכשיטים
ייעוץ תכשיטים

eDiamonds

 
טלפון : 03-6122200

eDiamonds

בוטיק ייחודי בבורסת היהלומים עם חדר תצוגה עשיר של תכשיטים, טבעות אירוסין ושל יהלומים נושאי תעודות.


אתר eDiamonds הוקם בשנת 2006 בשיתוף פעולה בין חברת יהלומים בבורסת היהלומים ברמת גן ומפעל ליצור תכשיטים. לחברה ניסיון של עשרות שנים ביצור תכשיטים לשוק הקמעונאי.

מנכ"ל החברה, שלומי יהוד בעל ניסיון ביצור, תיעוד והערכה של יהלומים וכן בעל תעודות רלוונטיות בתחום.
לחברה שני סניפים ובהם חדרי תצוגה, שם ניתן להתרשם ממבחר רחב של תכשיטים בסגנונות קלאסיים ומודרניים- סניף מרכז-במגדלי בורסת היהלומים ברמת גן וסניף צפון- במפעל ליצור התכשיטים ברמת פולג. ניתן גם להתרשם ממבחר אין סופי של יהלומים בכל האיכויות, הגדלים והחיתוכים השונים(בסניף הבורסה בלבד).

היתרון העיקרי של eDiamonds הוא שהחברה מפקחת, תחת קורת גג אחת, לכל השלבי היצור של תכשיט זהב משובץ ביהלומים ו/או אבני חן- קניית יהלומי גלם והפיכתם ליהלומים מלוטשים ותכנון מודלים חדשים של תכשיטים, ויצור התכשיט כולו, כולל שיבוץ, תיקוני מידה ועוד וזאת ללא שימוש בספקי משנה.

אנו בחברת eDiamonds מאמינים שקניית יהלום צריכה להתבצע בצורה כזו, שכל לקוח צריך להיחשף לכל הפרמטרים העיקריים והמשניים הקשורים למראה היהלום וערכו.

צוות eDiamonds מאמינים שניתן ע"י תאים ציפיות מול הלקוח וע"י הדרכה מתאימה המלווה בשימוש בכלי העבודה של היהלומן, להתאים לכל לקוח את היהלום ה"תפור לו", גם אם הוא מגיע לייעוץ חסר ידע ביהלומים לחלוטין.

אצלנו ב- eDiamonds אין מבצעים של 50 ו-70 אחוזי הנחה! אנו מביאים את כל היתרונות שלנו בכל שלבי יצור התכשיט והיהלום ללקוח ובשורה התחתונה המחירים שלנו אטרקטיביים מהמחירים האחרים בשוק גם מבלי ההנחות לכאורה בצורה משמעותית!


גלריית תמונות

לפרטים נוספים צרו קשר ואחד מנציגי החברה יחזור בהקדם
פרטי יצירת קשר
*שם :
*דוא"ל:
*טלפון:
*הודעה:
אני מאשר קבלת הצעות, הטבות ומידע לפרטים שמסרתי לעיל .

eDiamonds


בורסה ליהלומים - רחוב תובל 23 בניין נועם
טלפון : 03-6122200

הקמת אתריםallnet4u - פתרונות אינטרנט חכמים אקסטרה קידום אתרים
eDiamonds – פורטל תכשיטים של ישראל : פורטל תכשיטים- תכשיטים נט

תגיות :eDiamonds

תכשיטים נט - eDiamonds

 
  כל הזכויות שמורות תכשיטים נט 2010