תכשיטים
ייעוץ תכשיטים
חיפוש תכשיטים

עיצוב תכשיטים בהתאמה אישית

עיצוב תכשיטים בהתאמה אישית

עיצוב תכשיטים בהתאמה אישית

לא תמיד – לא בהכרח- הכול זהב. זהב טהור הוא זהב 24 קראט והוא מכיל 100% זהב ללא תערובות. מאחר שהזהב הטהור הוא רך, על מנת לעצב תכשיטים שונים יש להוסיף לו מתכות שונות. לדוגמה: זהב 18 קראט הם  75% זהב טהור והשאר תערובת של מתכות אחרות וזהב 14 קראט הם  58.5% זהב טהור וכל השאר - תערובת של מתכות אחרות. כאשר מדברים על מתכות אחרות הכוונה היא לנחושת אדומה, כסף, פלדיום ואבץ. הגוונים השונים בתכשיטי הזהב מושגים הודות לשינוי בכמות ובמינון  המתכות האחרות המעורבות בו על מנת לשוות לו את הגוונים השונים.  לדוגמה: זהב צהוב 18 קראט מורכב מ- 75% זהב + 2/3 כסף ו- 1/3 נחושת אדומה. בזהב אדום, למשל, יש כמות גדולה יותר של נחושת בעוד בזהב לבן אחוז המתכות הלבנות ( פלדיום וכסף) גדול יותר.

תכשיט מעוצב

בטבע אין זהב לבן ועל מנת ליצור את המראה היוקרתי שלו יש לערבב סגסוגות שונות. הגימור הלבן שלו מושג הודות לציפוי התכשיט ברדיום, שהיא מתכת אצילה המשמשת לציפוי. הואיל והציפוי עלול להישחק עם הזמן, על מנת לחדש את מראה הלובן היפה של התכשיט יידרש ציפויו מחדש.

עיצוב תכשיטים בהתאמה אישית

תכשיטים בהתאמה אישית

  חשוב להתאים תכשיטים באופן אישי הן למבנה הפנים והן לצבע השיער והעור. אנשים עם עור בהיר יבחרו בדרך כלל שילובים של זהב צהוב בעוד כהי העור יעדיפו על פי רוב זהב לבון היוצר ניגוד מעניין המבליט את יופיו של התכשיט כמו גם את היופי של מי שעונדים אותו.
התאמה אישית פירושה גם לשלול רגישות של העור למרכיבים מסוימים בסגסוגות השונות או בחומר הציפוי. לדוגמה: מי שסובלים מרגישות ומאלרגיות למתכות שונות כגון ניקל ייטיבו לעשות עם ישתמשו בתכשיטים העשויים זהב צהוב ויוותרו על תכשיטים מזהב לבן. אפשרות שנייה היא לברר מה הם המרכיבים ולשלול קיומו של ניקל בסגסוגות.

תכשיט מעוצב

(טיפ: אם אתם לא אוהבים להתעסק בתחזוקה- זהב צהוב אינו מחייב תחזוקה, בניגוד לזהב לבן, אשר הציפוי שלו עלול להישחק עם הזמן ולכן יידרש ציפוי מחדש שלו).

מגוון עצום של תכשיטים מוצג ומוצע בפניכם- גברים ונשים. בתחום זה השאלה העיקרית היא שאלה של טעם (על טעם וריח אין, כידוע, להתווכח אבל בהחלט מומלץ לשוחח...) חשוב לבחור תכשיטים על פי טעם והעדפה אישיים, ורצוי לעשות זאת תוך שמירה על מסגרת תקציב שלא תחייב אתכם לשבור תכנית חיסכון על מנת לממן את עלות התכשיטים.

על מנת לקבל את התמורה המלאה – מומלץ לקנות תכשיטים בחנות מקצועית, המעמידה לרשותכם שירות של ייעוץ והמלצות אבל משאירה, כמובן, לכל אחד ואחת מכם את  חופש הבחירה ואת זכות ההחלטה.
הקמת אתריםallnet4u - פתרונות אינטרנט חכמים אקסטרה קידום אתרים
עיצוב תכשיטים בהתאמה אישית – Tachshitim

תגיות :עיצוב תכשיטים, תכשיטים בהתאמה אישית

עיצוב תכשיטים בהתאמה אישית - פורטל התכשיטים של ישראל

 
  כל הזכויות שמורות תכשיטים נט 2010