תכשיטים
ייעוץ תכשיטים

נטע וולפה - תכשיטים

 
טלפון : 03-5165268

נטע וולפה - תכשיטים

נטע וולפה - נטע וולפה סטודיו לעיצוב גלריה וחנות תכשיטים


נטע וולפה תכשיטים עוסקת בתחום התכשיטים שנים רבות עבודות הצורפות שלה בעלי חותמת של עירוב תרבויות ומסורות.הם נענדים על ידי נשים רבות בארץ ובעולם. התכשיטים של נטע וולפה נמכרים כבר שנים רבות ברשתות בארץ ובעולם;כאשר רוב הפעילות של הסטודיו היא ליצוא. מאז פתיחת הגלריה ההתמחות של הסטודיו היא בתכשיטי זהב ואבני חן טובות כגון יהלומים, אמרלדים ,רובינים,טורמלינים ומטבעות עתיקים.כל העיצובים נעשים בעבודת יד בסטודיו הנמצא בתוך הגלריה אשר נפתחה בשנה האחרונה. הקרבה של הגלריה לייצור מאפשרת עיצוב פרטני בהתאמה אישית.הניסיון הרב בעבודה סיטונאית עם קליינטים מגוונים יצרו אצל נטע והצוות אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות בהתאמה אישית;כולל התכת זהב של תכשיטים ישנים והפיכתם לאובייקט חדש ומעוצב אשר מתכתב עם המקור.


אם ביהלום שנשאר מסבתא ואם בבניית טבעת חדשה על קיימת ועוד אינספור אפשרויות. קהל המבקרים יוכל להתרשם מהעושר של הקולקציה ובד בבד לזהות את האחידות הטמונה בחותמה העיצובית של נטע וולפה.. הקולקציה של נטע מתאפיינת בתכשיטים סולידיים אך שובביים.


עבודת צורפות דקדקנית לצד עבודה בחומר גולמי ושיבוצים על גבול הארכיאולוגי. נטע גדלה בבית שהיה רווי באומנות ואסטטיקה .אמא ז"ל הייתה מורה למלאכה ותפירה מהדור הישן, שעשתה הכול לבד.


עבודות בעור ,רקועי מתכת, עבודות נצרים. אביה שר במקהלה הפילהרמונית והבית היה כור נרחב להתנסות בעבודות אומנות שונות. בתיכון למדה במגמת אומנות בויצו צרפת וחשבה להיות ציירת .לאחר הצבא הייתה מנהלת הצגה בתיאטרון נווה-צדק; שם גמלה בה ההחלטה ללמוד סוג של אומנות שימושית. נטע התקבלה לבצלאל אבל אז הכירה את ג'יי קריסטין והחלה את לימודי הצורפות אצלו .המפגש איתו שינה את תפיסתה. היא הבינה שללא הבנה לעומק של עבודת הצורפות על חלקיה הקשים והמשמימים אין עיצוב. תכשיט בניגוד לציור צריך להיענד בנוחות,לייצג את העונד ולגרום לו ביטחון והנאה. לשם כך ישנה חשיבות רבה למקצועיות ולידע בעבודת הצורפות. היא המשיכה לביה"ס הגבוה לצורפות אומנית. שם סיימה בהצלחה את לימודיה כשפרויקט הגמר שלה היה שעונים מיוחדים שדמו יותר לפסלים.

נטע וולפה תכשיטים
רחוב גדרה 1 תל אביב

 

טלפון 03-5165268
דוא"ל: netajewellery@bezeqint.net
http://www.netawolpe.co.il/


הבלוג של נטע וולפה
אתר אינטרנט
עמוד הפייסבוקגלריית תמונות

לפרטים נוספים צרו קשר ואחד מנציגי החברה יחזור בהקדם
פרטי יצירת קשר
*שם :
*דוא"ל:
*טלפון:
*הודעה:
אני מאשר קבלת הצעות, הטבות ומידע לפרטים שמסרתי לעיל .

נטע וולפה - תכשיטים


רחוב גדרה 1, תל אביב
טלפון : 03-5165268

הקמת אתריםallnet4u - פתרונות אינטרנט חכמים אקסטרה קידום אתרים
נטע וולפה - תכשיטים – פורטל תכשיטים של ישראל : פורטל תכשיטים- תכשיטים נט

תגיות :נטע וולפה - תכשיטים

נטע וולפה תכשיטים, טבעות אירוסין / נישואין

 
  כל הזכויות שמורות תכשיטים נט 2010