תכשיטים
ייעוץ תכשיטים
חיפוש תכשיטים

מדריך לקניית טבעות נישואין

מדריך לקניית טבעות נישואין

מדריך לקניית טבעות נישואין

מזל טוב, היום הגדול הגיע והחלטתם להתמסד ולהקים בית בישראל. כבר סיפרתם להורים, למשפחה ולחברים, בחרתם אולם, תקליטן וקייטרינג ועכשיו אתם צריכים לבחור טבעות נישואין. בחירה של טבעת נישואין אינה פשוטה כי הטבעת נשארת עם בני הזוג לכל ימי חייהם. מסיבה זו חשוב לבחור טבעת נישואין שתהיה גם יפה וגם נוחה.

בנוסף, טבעות נישואין מכילות משמעות סמלית עמוקה עבור בני הזוג. הטבעות מסמלות את האהבה שלהם, אשר נוצקת למשמעות חדשה ביום הנישואין שלהם. לכן, דאי שתבחרו טבעות נישואין אשר משקפות אתכם, הזוג הצעיר, ואת האהבה שלכם.
ההלכה של טבעות נישואין

אם אתם מתחתנים בחתונה דתית אורתודוקסית, תצטרכו לבחור טבעות נישואין שיעמדו בכללי ההלכה היהודית. טבעת נישואין כשרה חייבת להיות עגולה לחלוטין בחלקה הפנימי ולא תוכלו לבחור טבעות בעלות צורה אחרת. הסיבה לכך מקסימה ונעוצה בכך שהעיגול מסמל את החיבור השלם והאינסופי בין החתן והכלה. החלק החיצוני של הטבעת יכול להיות בצורה שאינה עגולה.
בנוסף, אסור לעטר טבעות נישואין באבנים יקרות. זאת משום שההלכה דורשת טבעת פשוטה, כדי שהכלה תוכל להעריך את השווי של הטבעת מבלי שהאבנים היקרות יבלבלו אותה. כך ההלכה שומרת על כלות מביצוע בחירה נמהרת על סמך סינוור כלכלי ולא על סמך אהבה אמיתית.
איפה כדאי לקנות טבעות נישואין

כמו כל תכשיט, אפשר לקנות טבעות נישואין מוכנות בכל חנות תכשיטים כמעט, למרות שיש חנויות המתחמות בטבעות נישואין. בחנויות אלו תוכלו למצוא מבחר עצום של טבעות נישואין בצורות ובגוונים שונים. החסרון הוא שבמקרה זה לא תקבלו טבעת ייחודית רק לכם. אם אתם רוצים טבעת נישואין שתהיה ייחודית לכם, תוכלו ללכת לצורף ולבקש עיצוב מיוחד. יש צורפים אשר יסכימו לשבת אתכם, לשרטט ולעצב יחד את הטבעות. אם תרצו, תוכלו אפילו להשתתף בסדנאות ליצירת תכשיטים ולהכין את הטבעת שלכם.
טיפים לבחירת טבעת נישואין

כדי שתבחרו את טבעת הנישואין המושלמת עבורכם, ריכזנו עבורכם טיפים פשוטים שיעזרו לכם. ראשית, מדדו את הטבעת לפני ואחרי הקניה. חשוב שהטבעת תהיה נוחה, לא לוחצת, אך לא משוחררת מדי, כדי שלא תיפול בקלות. תמיד אפשר להרחיב או להצר, וכדאי להיות בטוחים. שנית, בחרו רק מה שיפה בעיניכם. זו החתונה שלכם והטבעת שלכם, והטבעת צריכה למצוא בעיניכם בלבד.
מאמרים נוספים »
הקמת אתריםallnet4u - פתרונות אינטרנט חכמים אקסטרה קידום אתרים
מדריך לקניית טבעות נישואין – Tachshitim

תגיות :טבעות נישואין, טבעת נישואין

מדריך לקניית טבעות נישואין - תכשיטים נט

 
  כל הזכויות שמורות תכשיטים נט 2010