תכשיטים
ייעוץ תכשיטים
חיפוש תכשיטים

מדריך לקניית טבעות אירוסין

מדריך לקניית טבעות אירוסין

מדריך לקניית טבעות אירוסין

הצעת נישואין נעשית באמצעות טבעת אירוסין. זהו מנהג עתיק יומין אשר מקובל מאד גם בימינו. החישוק העגול של טבעות אירוסין מסמל את מעגליות האהבה ואת היותה אינסופית כמו מעגל שאין לו התחלה וסוף. טבעות אירוסין אמורות להענד על הקמיצה של יד שמאל ולרוב הן מכילות יהלומים או אבן יקרה אחרת ומשום כך מחירן הגבוה. היות ובדרך כלל הצעת הנישואין נעשית בהפתעה, רצוי וכדאי לקחת חברה טובה של בת הזוג המכירה היטב את טעמה וללכת איתה לקנות טבעת אירוסין.

בבואכם לחנות תכשיטים, אתם תגלו טבעות אירוסין במחירים שונים. המחיר נקבע לפי מספר הקאראט, כלומר: ריכוז הזהב בטבעת. לרוב ריכוז הקאראט המקובל נע בין 9 ל-22 קאראט. ככלל, מה שהופך טבעות אירוסין ליקרות היא גודל האבן המוכנסת להן, במקרה והולכים על יהלום או אבן יקרה אחרת, מחיר החישוק הוא יחסית שולי למחיר האבן.
ניתן למצוא טבעות אירוסין המכילות חישוק בלבד במחירים שבין מאתיים לארבע מאות שקלים, כאשר הבדלי המחיר הינם תלויי אחוזי הקאראט בטבעת. כאשר מוסיפים לחישוק גם אבן, מחירו מאמיר לאלפי שקלים. מחיר טבעות אירוסין עם אבן שאינה יקרה וגדולה משמעותית, נע בין: 2500 ל- 5000 שקל. היות ורוב מציעי הנישואין הינם בחורים בראשית דרכם המקצועית אשר הממון אינו בכיסם, כדאי להם להתמקד באותן טבעות אירוסין שהינן פחות יקרות, כי סך הכל, מה שחשוב היא הכוונה, ולכן אין טעם להשתולל ולהוציא סכומים מיותרים.
זיכרו: גם טבעת אירוסין צנועה, תעשה את העבודה. חשוב להתאים את מבנה טבעת אירוסין לידה של המיועדת. לבחורה בעלת אצבעות קצרות ועבות כדאי שהחישוק יהיה דק. לעומתה, לבחורה בעלת אצבעות דקות וארוכות כדאי לרכוש טבעת אירוסין עבה.

אחד הדברים שכדאי לעשות כשהולכים לבחור טבעות אירוסין היא לקחת טבעת רגילה מהקולקציה של בת הזוג, על מנת שתוכלו לדייק עם הגודל. מעבר לגודל ולטעם, כדאי לקחת בחשבון את גוון עורה של העלמה. לרוב הבחורות תתאים יותר טבעת אירוסין בגוון זהב ולא כסף, דבר שתקף במיוחד לבעלות עור כהה. כמובן שהדבר החשוב ביותר הוא להטעים את הטבעת לבת הזוג מבחינת טעמה האישי. אין טעם לבדוק טבעות אירוסין מצופות אבנים, לבת זוג שאינה נוהגת לענוד תכשיטים כלל. לבת זוג כזו, כדאי לקנות טבעת אירוסין הכי פשוטה שיש, שלא תכלול אבנים אלא רק חישוק סטנדרטי.
כך, גם אין טעם לקנות טבעת אירוסין בצבע זהב צהוב למי שאינה אוהבת צבע זה. במקרה כזה, כדאי ללכת על זהב לבן אשר יוצר את המראה הכסוף. לכן, בבואך לקנות טבעת אירוסין, אל תשכח למי אתה קונה אותה, ולכן לך לפי האינטואיציות שלך ושל חברה טובה של בת זוגתך, ולא לפי הכוונתה וטעמה של המוכרת

 

 

 

 

 

 

מאמרים נוספים »
הקמת אתריםallnet4u - פתרונות אינטרנט חכמים אקסטרה קידום אתרים
מדריך לקניית טבעות אירוסין – Tachshitim

תגיות :טבעות אירוסין

מדריך לקניית טבעות אירוסין

 
  כל הזכויות שמורות תכשיטים נט 2010