תכשיטים
ייעוץ תכשיטים
חיפוש תכשיטים

טבעות אירוסין בתרבויות שונות

טבעות אירוסין בתרבויות שונות

טבעות אירוסין בתרבויות שונות

כמה פעמים בחייכם עצרתם לרגע לחשוב מה מקור המנהגים שלנו? מאין צמח טקס האירוסין? מדוע ניתנות טבעות אירוסין? מה משמעות המנהג וכמה שנים הוא נחגג? תופתעו לשמוע שאירוסין זהו טקס עתיק שקיים כמעט בכל תרבויות העולם. כבר מהעת העתיקה נחגגו אירוסין בקרב המשפחה הקרובה, והוחלפו טבעות אירוסין לשם הסמליות. לפי היהדות, מסמלות טבעות האירוסין שניתנות לאישה את המסירות שלה לבחיר ליבה, ומדגישים בפני כולם את מחויבותה הזוגית. לפי היהדות, האירוסין זו התקופה שבין הצעת הנישואין לבין מועד החתונה, בו הזוג מכיר, מתקרב ומכין עצמו לחיים המשותפים. טבעות האירוסין קשורות בשלב זה אך ורק לאישה, ונקנות מכספה של משפחת החתן.

טבעות אירוסין: סגנונות
ברחבי העולם ובתרבויות השונות נהוגים סגנונות אחרים של טבעות אירוסין. במשך אלפי השנים בהם נחגג הטקס הזוגי, השתנתה צורתן של טבעות האירוסין, ומגוון הסגנונות והעיצובים הפכו שונים לגמרי מאלה העתיקים. טבעות אירוסין מסמלות את שלב ההכנה לנישואין, ועל כן נדרשת היוקרה שבהן ולעיתים גם איכותן החומרית. טבעות האירוסין שעשויות כסף הפכו לנפוצות ביותר, וזאת בעיקר כדי ליצור הבדלה בין טבעות הנישואין שעשויות זהב. רבים בוחרים לסמל הבדלה זו באמצעות חומרים שונים כגון זהב לבן או זהב בצבע נחושת. בשנים האחרונות אנחנו עדים דווקא להתפשטות שיבוץ היהלומים ואבני החן בטבעות האירוסין, מה שלא נהוג בדרך כלל בטבעות הניתנות תחת החופה ביום החתונה.
טבעות אירוסין: אחרי החתונה
גברים רבים שמגיעים לרכוש טבעות אירוסין חושבים לעצמם האם להשקיע במידה רבה ברכישת הטבעות, שכן ביום החתונה נמסרת טבעת נוספת. טבעות אירוסין עשויות כסף וזהב, ועלותן נעה בדרך כלל בין 1000-3000 ש"ח. נשים רבות נוטות לענוד את טבעת הנישואין ולאו דווקא את טבעות האירוסין, ומשום כך נובע חששו של הבעל. במידה וטבעת הנישואין היא זו שבחרת לענוד באופן קבוע, נסי למצוא דרך לשלב את טבעות האירוסין בתכשיטי היום יום שלך. זה חשוב להרגשה, חשוב לסימבוליות, וחשוב לקשר הזוגי. אם מצאת שאינך מסתדרת עם ענידת שתי הטבעות באופן יומיומי, תוכלי לגשת לחנות תכשיטים ולבקש שיחברו את טבעות האירוסין לשרשרת, כך שתהיה עלייך כל הזמן.
שמלות כלה: השלמת ההופעה
החוש האסתטי שלנו מביא אותנו לא פעם לרצות סגנון אחיד אחד לתכשיטים וללבוש. בכל הקשור לחתונה, הדבר הופך מעט יותר מסובך. שמלות כלה, כמו גם טבעות אירוסין, הן דבר מסורתי שצורתו פחות או יותר קבועה כבר במשך אלפי שנים. כדי ליצור הופעה מרשימה, אסתטית ומרהיבה ביום חתונתך, הקפידי להתאים בין התכשיטים לבין שמלות הכלה. כמובן שאת התכשיטים מומלץ לבחור לאחר קניית שמלות הכלה, אך יש לשמור על קו אחד, ייחודי ומודרני. אחד ההצעות הטרנדיות שלנו עבורך הוא תכשיטי פנינים, שמחמיאים ללבן של שמלות הכלה ולזהב של טבעת הנישואין.
הקמת אתריםallnet4u - פתרונות אינטרנט חכמים אקסטרה קידום אתרים
טבעות אירוסין בתרבויות שונות – Tachshitim

תגיות :טבעות אירוסין בתרבויות שונות

Tachshitim - טבעות אירוסין בתרבויות שונות

 
  כל הזכויות שמורות תכשיטים נט 2010