תכשיטים
ייעוץ תכשיטים
חיפוש תכשיטים

התאמת תכשיטים לבגדי העבודה

התאמת תכשיטים לבגדי העבודה

התאמת תכשיטים לבגדי העבודה

אביזרים ותכשיטים, תמיד שחקו תפקיד מרכזי כחלק מההידור הכללי של האדם. הייצוגיות בעבודה, בכל עבודה, וההתאמה למקום העבודה בפרט, דורשת התאמה נכונה של התכשיט לבגד. עסקים רבים, דורשים מהעובדים שלהם כחלק מקוד הלבוש הכתוב והבלתי כתוב, להתייצב בעבודה, בסגנון המיישר קוו עם האמירה הכללית של העסק, חוק בלתי כתוב זה המתחיל כבר משלב ראיון עבודה, נושא שנעסוק גם בו נעסוק כחלק מהנושא הנ"ל.

התאמת התכשיט לבגד העבודה, מהווה נקודה חשובה כחלק מהמראה הכללי, ודקה נוספת של תשומת לב יכולה לשנות את המראה הכללי לטוב ולרע. אז למה לא להקדיש תוספת זמן קלה, כדי שהכף תיטה לכיוון החיובי, וכיצד נדאג, שהעובדים שלנו יתייצבו לעבודה בסגנון הכללי אותו אנו רואים לנכון?

במאמר הבא, תמצאו טיפים לעובדים ומעסיקים, באשר לסוגיה זו, הכוללת כר נרחב גם לנראות והרושם שנוצר אל מול הלקוח עצמו ואפילו בינינו לבין עצמנו.

כיצד נבחר ונתאים תכשיטים לקראת ראיון העבודה?

בחירת התכשיטים לראיון העבודה, תהיה בדרך כלל בחירה סולידית יותר. עדיף להימנע מכל בחירה רועשת מידי ולבחור בתכשיטים עדינים יותר ובולטים פחות. הסיבה העיקרית לכך היא לאו דווקא התאמה לטעמו של המראיין, אלה יצירת מוקד תשומת לב למרואיין עצמו. תכשיטים בולטים מידי בגוונים זועקים, מבלבלים את העין. אל ראיון העבודה, חשוב לבחור בסגנון רגוע יחסית, אלא אם כן, אתם הולכים לראיון עבודה לתפקיד של איש קרקס...

קונטרה היא כל הסיפור – יצירת מראה משתנה בין הבגד לתכשיט

בעת התאמת סוג התכשיט לבגד, חשוב ליצור קונטרה בין הגוונים. הבגדים יהוו בדרך כלל רקע לתכשיט ויצירת מראה מסוגנן ידרוש חשיבה מקדימה. הדוגמא הקלה ביותר היא התאמה תכשיט גוון בגד בהיר במיוחד או כהה במיוחד. חשוב ליצור איזון וסינרגטיות בין הגוונים, ולבחון את הגוון ההופכי, במיוחד, עם בחרתם בבגדים בגוונים דומיננטיים במיוחד. צבעים רכים יותר שאינם יוצרים ניגוד משמעותי יותר יהיו קלים יותר לשילוב. יחד עם זאת, גוונים בוהקים במיוחד של תכשיטים ידרשו התאמה מדוקדקת יותר של צבעים, בייחוד בעת ההתאמה לבגדי העבודה. כלומר, תכשיטים בגוונים עזים, כמו אדום, כתום, ירוק, וכדומה, יתאימו כחלק מתלבושת הכוללת בבירור גוונים אלה או תלבושת, הכוללת גוון כהה או בהיר דומיננטי במיוחד.

קוד לבוש יוצר קוד תואם גם לסוג התכשיט

במקומות עבודה, בהם כבר מתקיים קוד לבוש יש לבצע התאמה נכונה יותר של התכשיט לבדג. מקום עבודה המדקדק בסגנון הלבוש, סביר להניח שדור שמהעובדים שלו חשיבה והקפדה גם על הקו הכללי של בחירת התכשיטים. במקומות כאלה, ההמלצה תהיה לבחור בשילוב שבין מעודן לבעל נוכחות, אך לעולם לא צעקני מידי, במיוחד עם מדובר בעבודה הכוללת שירות לקוחות. מקומות כמו בנקים, משרדים ממשלתיים, משרדי עורכי דין, וכיוצא באלה, יידרש מכם לפתח טעם וסגנון שקט יותר, גם מכיוון בחרת התכשיטים.

הימנעו מענידת מספר גדול של תכשיטים בולטים

עוד טעות נפוצה שרבים נוטים לחזור עליה, היא ענידת כמות גדולה של תכשיטים בעלי מראה בולט במיוחד, חשוב מאוד ליצור התאמה מאוזנת בין התכשיטים בדיוק כפי שאנו שואפים ליצור התאמה בינם לבין פריטי הלבוש שלנו, אבל חשוב אך הביט נוסף וחשוב לא פחות היא יצירת מוקד משיכה יחיד' אם בכלל, לעבר פריט אחד בלבד, יתר נוכחות של תכשיטים על הידיים, על האוזנים והצוואר ייצרו מראה מבלבל ואשליה של מראה לא מסודר. על כן, אם אתם ממש לר יכולים לשרוד ללא תכשיטים בולטים ומלכותיים, גם בעבודה, שימו לב שבמקרים רבים, כל המוסיף גורע, בחרו להתמקד בתכשיט אחד בלבד ובמראה רגוע יותר ביתר התכשיטים.

האיזון הנדרש בעת התאמת התכשיט לבגד, דורש יתר תשומת לב והקפדה, האדם כמובן עושה את הבגד אבל כך גם התכשיט... כמה פעמים יצא לכם להסתכל על אדם בעבודה, ובכלל, ולחשוב לעצמכם: "מה הוא חשב לעצמו"? טעויות, אפילו הקטנות ביותר, בתחום בחירת התכשיטים והתאמתם לבגדי העבודה, עלולים ליצור השפעה כזאת בדיוק.

הקמת אתריםallnet4u - פתרונות אינטרנט חכמים אקסטרה קידום אתרים
התאמת תכשיטים לבגדי העבודה – Tachshitim

תגיות :התאמת תכשיטים לבגדי העבודה

התאמת תכשיטים לבגדי העבודה - תכשיטים נט

 
  כל הזכויות שמורות תכשיטים נט 2010